Teatry we Wrocławiu

Ad Spectatores ul. Hubska 44-48,  http://www.adspectatores.art.pl/

"Art Prestige" Marek Długosz ul. Radosna 14 m. 10 tel. 71 367 67 30

"Cantores Minores Vratislavienses" Wrocławscy Kameraliści ul. Bernardyńska 5, http://kameralisci.pl/

"Capitol" Teatr Muzyczny ul. Piłsudskiego 72,  http://www.teatr-capitol.pl/

"Energia Gongu Dorota" Bożena Pasalska-Najdek ul. Walecznych 34, l. 10 tel. 71 322 42 52

Filharmonia im. Witolda Lutosławskiego ul. Piłsudskiego 19,  http://www.filharmonia.wroclaw.pl/

"Impart" Centrum Sztuki ul. Mazowiecka 17,  http://impart.art.pl/

Instytutu im. Jerzego Grotowskiego Rynek- Ratusz 27,  http://www.grotcenter.art.pl/

Opera Wrocławska ul. Świdnicka 35, http://www.opera.wroclaw.pl/

Państwowa Wyższa Szkoła Teatralna im. L. Solskiego w Krakowie Teatr Szkolny ul. Braniborska 59, http://www.pwst.wroc.pl/

Scena Witkacego ul. Rogowska 158/17,  http://www.scenawitkacego.pl/

"Solo MIM" Teatr Drozdowski Mariusz ul. Opolska 51 a m. 10 tel. 71 340 08 33

Stowarzyszenie "Teatr Formy" ul. Hallera 15,  http://www.pantomima.pl/glowna.html

"Teatrakcja" Agata Skowrońska ul. Sycowska 3 lok. 25,  http://teatrakcja.pl/index2.html

Teatr Arka ul. Mennicza 3,  http://www.teatrarka.pl/

"Teatr na Bruku" Agencja Artystyczna Jarosława Michalewska ul. Kleczkowska 9 /1, http://teatrnabruku.prv.pl/

Teatr Pieśń Kozła ul. Purkyniego 1,  http://www.piesnkozla.pl/

Teatr Polski ul. Zapolskiej 3,  http://www.teatrpolski.wroc.pl/
Oddziały: Teatr Polski Scena Kameralnaul. Świdnicka 28
Teatr Polski Scena na Świebodzkim pl. Orląt Lwowskich 20 c

Teatr Zielona Latarnia im. Ireny Rzeszowskiej ul. J. U. Niemcewicza 4,  http://w83.pl/zielonalatarnia.eu/index.html

Towarzystwo Edukacji Otwartej Teatr "Korba" ul. Robotnicza 36,  http://www.teatrkorba.pl/

Wrocławski Teatr Improwizacji IMPROKRACJA
Grupa, powstała w 2011 roku, tworzą absolwenci PWST oraz kabareciarze nagradzani na najważniejszych ogólnopolskich festiwalach. Aktorzy, wciąż doskonaląc swoje umiejętności podczas zagranicznych warsztatów, stali się kontynuatorami brytyjskiej oraz amerykańskiej szkoły improwizacji.

Więcej informacji: https://www.facebook.com/improkracja?fref=ts

 

Wrocławski Teatr Komedia pl. Teatralny 4,  http://www.teatrkomedia.com/

"Wrocławski Teatr Lalek" pl. Teatralny 4,  http://www.teatrlalek.wroclaw.pl/

Wrocławski Teatr Pantomimy im. Henryka Tomaszewskiego al. Dębowa 16,  http://www.pantomima.wroc.pl/

Wrocławski Teatr Piosenki ul. Jana Brzechwy 66,  http://www.wroclawskiteatrpiosenki.art.pl/

"Wrocławski Teatr Współczesny" im. E. Wiercińskiego ul. Rzeźnicza 12,  http://www.wteatrw.pl/index.xml