Teatry na Dolnym Śląsku

Bielawa
Teatr Prawdziwy ul. Piastowska 60/1 http://www.teatrprawdziwy.com/

"Żywy" Teatr ul. 1 Maja 14 http://www.zywyteatr.com/
 

Bolesławiec

"Stary" Dom Kultury ul. Teatralna 1 tel. 75 644 21 45

Duszniki Zdrój

Teatr Zdrojowy im. Fryderyka Chopina w Dusznikach Zdroju Park Zdrojowy tel. 74 866 94 26

Dzierżoniów

Kinoteatr „Zbyszek” ul. Świdnicka 23 http://www.dok.pl

Legnica

Teatr im. H. Modrzejewskiej Rynek 39 http://www.teatr.legnica.pl/

Oddziały: Scena na Kartuskiej ul. Kartuska 72 tel. 76 723 35 05

Scena na Nowym Świecie ul. Nowy Świat 19 tel. 76 723 35 00

Scena na Piekarach ul. Izerska 35 / dawny pawilon handlowy http://www.teatry.art.pl/!inne/teatralia2/scenan.htm

Jelenia Góra

Filharmonia Dolnośląska ul. Piłsudskiego 60 http://www.filharmonia.jgora.pl/

Osiedlowy Dom Kultury ZABOBRZE ul. K. Trzcińskiego 12 http://odk.karkonosze.com/

Teatr Bom-Baż Jeleniogórskie Centrum Kultury ul. 1 Maja 60 tel: 75-64-238-80

"Teatr Cinema" ul. Kolonijna 8 http://www.teatrcinema.pl/teatr.html

Teatr Im. Cypriana Kamila Norwida al. Wojska Polskiego 38 http://www.teatrnorwida.pl/

Teatr Maska Jelenia Góra ul. Komedy-Trzcińskiego 12 http://maskajelenia.republika.pl/

Teatr Nasz ul. Kolonijna 27 http://teatrnasz.pl/tn/

Zdrojowy Teatr Animacji Park Zdrojowy 1 http://teatr.jgora.pl/

Kudowa-Zdrój

Teatr Zdrojowyul. Moniuszki 2 tel. 74 868 04 08, fax 74 868 04 02

Polkowice

Grębocickie Centrum Kultury ul. Kościelna 21 http://www.grebocickie.pl/

Szczawno-Zdrój

Teatr Zdrojowy im. H. Wieniawskiego ul. Kościuszki 19 http://www.teatr-zdrojowy.pl/

Wałbrzych

Filharmonia Sudecka ul. Słowackiego 4 http://www.filharmonia-sudecka.pl/

Teatr Dramatyczny im. J. Szaniawskiego pl. Teatralny 1 http://teatr.walbrzych.pl/

Teatr Lalki i Aktora ul. Buczka 16 http://teatrlalek.walbrzych.pl/index.xml

Teatr William-Es Piastów Śląskich 1 http://www.teatrwilliam-es.com/

Ząbkowice Śląskie

Sala Kameralna Ząbkowickiego Ośrodka Kultury Rynek 24 http://forum.e-zok.pl/

Zgorzelec

Teatr Ludowy Kopaniec Kopaniec 69