Pracownia Młodego Przedsiębiorcy

Laboratorium Designu i Sztuki już po raz trzeci zaprasza do udziału w programie Pracowni Młodego Przedsiębiorcy. Jest to cykl bezpłatnych warsztatów skierowanych do artystów, projektantów, rzemieślników, grafików i innych osób działających w sektorach kreatywnych. W programie mogą wziąć udział zarówno osoby, które planują rozpoczęcie własnego biznesu, jak również młodzi przedsiębiorcy będący na początku swojej kariery biznesowej.

Warsztaty odbędą się od 14 listopada do 5 grudnia w CRZ Krzywy Komin na ul. Dubois 33-35a we Wrocławiu.

Przedsiębiorczość

Program Pracowni Młodego Przedsiębiorcy obejmuje 44 godziny bezpłatnych warsztatów, które przybliżą uczestnikom praktyczne aspekty prowadzenia własnego biznesu. Na 215 uczestników czekają wykwalifikowani specjaliści oraz praktycy z wieloletnim doświadczeniem, którzy wprowadzą ich we wszelkie tajniki marketingu, zarządzania, autoprezentacji, usability, e-commerce, kreowania wizerunku, technik rozwiązywania konfliktów czy wszelkich zawiłości związanych z prawem autorskim.
Przed nami szkolenia takie jak: Autoprezentacja i skuteczna sprzedaż produktu, Kreowanie wizerunku w biznesie, Komunikacja w organizacji, Negocjacje, czyli jak ujarzmić komunikacyjnego smoka, Prawa autorskie - mity i fakty in.

Kalendarz warsztatów, a także zapisy na poszczególne zajęcia znajdziecie na www.laboratoriumdesignuisztuki.pl oraz na www.krzywykomin.pl

Oferta edukacyjna

Pracownia Młodego Przedsiębiorcy jest jedną z 7 pracowni, których program realizowany jest we wrocławskim CRZ Krzywy Komin (ul. Dubois 33-35a) w ramach projektu „Laboratorium Designu i Sztuki”. Program pracowni to profesjonalna oferta edukacyjna, której spójnikiem jest design reprezentujący to, co współczesne, innowacyjne i otwarte na człowieka. Nie można jednak zapomnieć, że prowadzi on także dialog z tradycyjnymi rzemiosłami. Podczas składających się na projekt bezpłatnych warsztatów, szkoleń, spotkań oraz dyskusji uczestnicy wykorzystają dawne techniki rękodzielnicze, przy jednoczesnym doskonaleniu metod posługiwania się nowymi technologiami. Program Laboratorium obejmuje ok. 60 bezpłatnych warsztatów i spotkań, całość zamknie podsumowująca wystawa prezentująca efekty wspólnej pracy projektantów, artystów, rzemieślników i uczestników w wieku od 5 do 100 lat.
Projekt Laboratorium Designu i Sztuki jest współfinansowany ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Organizator: Fundacja OPEN MIND. Współorganizatorzy: GRUPAKREATYWNI.PL, CRZ Krzywy Komin. [CRZ Krzywy Komin]

Pracownia Młodego Przedsiębiorcy. PlakatPracownia Młodego Przedsiębiorcy. Plakat