Krzysztof Pełech & Robert Horna Duo. Koncert

Zachęcamy do udziału w koncercie, który odbędzie się w Międzynarodowym Domu Spotkań w Krzyżowej.

Krzysztof Pełech & Robert Horna Duo "Gdzie krzyżują się gorące rytmy i kojące melodie". PlakatKrzysztof Pełech & Robert Horna Duo "Gdzie krzyżują się gorące rytmy i kojące melodie". Plakat

 

Krzysztof Pełech & Robert Horna Duo

W poniedziałek 4 lipca o godzinie 20:00 w Międzynarodowym Domu Spotkań w Krzyżowej (Krzyżowa 7) wystąpi Krzysztof Pełech & Robert Horna Duo. Koncert duetu wybitnych gitarzystów to gratka dla miłośników tanecznych rytmów rodem z Ameryki Południowej, smooth-jazzu oraz wszystkich wielbicieli pięknych melodii. W repertuarze znajdą się między innymi utwory Pata Metheny’ego, Ralpha Townera, Keitha Jarretta, Francisco Tarregi, Celso Machado i Azizy Mustafy Zadeh w zachwycających, oryginalnych aranżacjach. Dzień później, 5 lipca, w tym samym miejscu Krzysztof Pełech wygłosi wykład, połączony z prezentacją multimedialną, zatytułowany „Klasyka, flamenco, jazz – przeboje literatury gitarowej”, który zainteresuje zarówno amatorów, jak i profesjonalnych gitarzystów. Oba wydarzenia są finansowane ze środków budżetu Województwa Dolnośląskiego. Wydarzenie jest współorganizowane przez Wrocławskie Towarzystwo Gitarowe przy wsparciu Ośrodka Kultury i Sztuki we Wrocławiu (OKiS). Wstęp wolny.

A już 5 lipca o godzinie 20:00 w Międzynarodowym Domu Spotkań Młodzieży Krzysztof Pełech wygłosi wykład połączony z multimedialną prezentacją na temat przebojów literatury gitarowej. Wstęp wolny.

 

 

[materiał prasowy Wrocławskiego Towarzystwa Gitarowego]