XXIX Festiwal Kwiatów i Sztuki

Kolorowo zapowiada się długi weekend majowy na Zamku Książ, a to z powodu XXIX Festiwalu Kwiatów i Sztuki, który rozpocznie się 29 kwietnia i potrwa do 3 maja. Już teraz można kupić bilety na to wydarzenie. 

Festiwal Kwiatów i Sztuki

Podczas imprezy będzie można zobaczyć nie tylko kwiaty, bowiem w planie są także pokazy artystyczne, animacje, tańce dworskie, warsztaty formowania drzewek bonsai oraz wykłady historyczne. Atrakcji nie zabraknie zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci.
Festiwal każdego roku przyciąga wałbrzyszan i mnóstwo turystów. Do zamku przyjadą też wystawcy, ogrodnicy, rękodzielnicy i jubilerzy. Teren Festiwalu obejmować będzie Zamek Książ, Przedzamcze i tarasy. Osoby, które kupią bilet na Festiwal upoważnione będą do uczestnictwa we wszystkich atrakcjach oraz do zwiedzania Zamku.

Zachęcamy do zakupu biletów już dziś (szczegółowe informacje: bilety). Kasa biletowa będzie otwarta również w czasie Festiwalu w godzinach 09:45-18:00.

Tutaj dostępna jest nasza fotogaleria z XXVIII Festiwalu Kwiatów i Sztuki: fotogaleria.

Barbara Jasińska


Źródło: materiały prasowe Zamku Książ.

XXVIII Festiwal Kwiatów i Sztuki na Zamku Książ (zdj. Joanna Kobylińska, Bartosz Twardak)XXVIII Festiwal Kwiatów i Sztuki na Zamku Książ (zdj. Joanna Kobylińska, Bartosz Twardak)