Gdzie jest miłość? Premiera

Trwają próby do pierwszej premiery w nowym sezonie teatralnym. Przedstawienie "Gdzie jest miłość?" w reżyserii Agnieszki Kulińskiej będzie można zobaczyć na Scenie na Świebodzkim już 4 grudnia.

"Gdzie jest miłość?". Plakat"Gdzie jest miłość?". Plakat
Przedstawienie i warsztaty dla dzieci

"Gdzie jest miłość?" to przedstawienie pantomimiczne dla najmłodszych widzów od 1 do 6 lat, w którym podejmujemy jedno z najważniejszych pytań: gdzie jest najpotężniejsze uczucie świata? Próby znalezienia odpowiedzi na to pytanie podejmie się Pierrot, bohater o dużych i smutnych oczach. Spotka na swojej drodze Pajacyka, Lalkę, Ptaka, Kota; wszystkim pomoże w potrzebie, wesprze, rozwiąże problemy. Ale czy uda mu się odpowiedzieć na nurtującego go pytanie?

Gdzie jest miłość? to przedstawienie o odkrywaniu miłości w prostych zdarzeniach dnia codziennego, w przejawach życzliwości, w trosce o innych i… sobie samego.

Integralną częścią przedstawienia są warsztaty, na które zapraszamy od razu po przedstawieniu. Czas trwania przedstawienia i warsztatów: godzina.

Scenariusz: Agnieszka Kulińska i Mateusz Kowalski. Reżyseria: Agnieszka Kulińska. Scenografia: Mateusz Kowalski. Kostiumy: Monika Rostecka. Muzyka: Rafał Kowal

Obsada:
Pierrot – Krzysztof Szczepańczyk. Lalka – Sandra Kromer-Gorzelewska. Kot – Agnieszka Charkot. Ptak – Agnieszka Kulińska. Pajacyk – Mateusz Kowalski. 

Premiera 4. grudnia 2016, godz. 17:00. Kolejne przedstawienia: 6 grudnia, godz. 11:00 i 17:00; 7, 8 grudnia, godz. 11:00. Rezerwacje biletów: a.paluch@pantomima.wroc.pl, 71/337 21 03. Przedstawienie dofinansowano ze środków MKiDN.

[Wrocławski Teatr Pantomimy im. Henryka Tomaszewskiego]